Specjalista ds. kadr i płac

Zakres zadań

  • prowadzenie kadr pracowników firmy,
  • naliczanie wynagrodzeń ( do 100 osób),
  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
  • ewidencja urlopów, chorobowych itd.
  • sporządzenie deklaracji ZUS i innych,
  • obsługa Płatnika i Optima,
  • prace zlecone sekretaryjne,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związane z prowadzeniem kadr i płac minimum 3 lata,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość programu Optima,
  • znajomość j.angielskiego na poziomie B1 lub wyższym,
  • samodzielność w działaniu,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży spożywczej,
  • benefity,
  • promocyjne ceny w sklepie firmowym,
  • stabilność zatrudnienia,

Dodano: 2021-03-01 17:01:12