Księgowa

Zakres obowiązków

- Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

- Analiza obrotów i sald,

- Prowadzenie rozrachunków,

- Sporządzanie rozliczeń rocznych, sprawozdań finansowych.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Wykształcenie kierunkowe,

- Znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) oraz ustawy o rachunkowości,

- Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,

- Dokładność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

- Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Pracę stacjonarną w godz. 8-16(wolne weekendy),

Dodano: 2020-06-26 15:15:13