Praca przy karetkach na jedną zmianę 6-14

Zakres obowiązków

Mamy interesującą ofertę pracy dla osób, które chcą przyczynić się do produkcji karetek i ambulansów. Miejsce pracy : Ostaszewo Toruńskie.

Podczas rekrutacji sprawdzimy, jak radzisz sobie z prostymi narzędziami, np.wkrętarka i wiertarka, a w pracy nauczymy Cię, jak tą umiejętność wykorzystać do produkcji karetek.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która lubi zdobywać nowe doświadczenie i jest otwarta na naukę - skontaktuj się z nami :

Możesz wysłać swoje CV za pomocą formularza,

Możesz wysłać SMS o treści: MONTER na numer 797 - 847 - 151,

Możesz odwiedzić nas osobiście w biurze pod adresem: Toruń, ul. Dąbrowskiego 6 (pierwsze piętro)

Oferujemy

Zatrudnimy Cię w firmie, w której grafik to praca w godzinach od 6 do 14.

Zatrudnimy Cię na podstawie umowy o pracę tymczasową ze stawką 3200 brutto.

Nagrodzimy Twoją obecność w pracy dodatkową premią.

Oferta dotyczy zatrudnienia w ramach pracy tymczasowej.

Dodano: 2021-03-24 07:50:16