Specjalisty obsługi klienta zagranicznego

Zadania

Jeżeli interesuje Ciebie praca w dziale handlu zagranicznego i znasz j.angielski w stopnioiu bardzo dobrym to ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • opieka nad klientami zagranicznymi firmy - wyznaczona grupa,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • przyjmowanie i pozyskiwanie zamówień od stałych klientów,
  • kontrola realizacji zamówień,
  • wizytowanie klientów zagranicznych w ich siedzibach,
  • raportowanie,

Wymagania

Warunki niezbędne:

  • znajomość j.angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność obsługi MS office,
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych celem wizytowania klientów,

Mile widziane:

  • doświadczenie w B2B,
  • doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw, DIY,

Oferta

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • umowa o pracę,
  • możliwa praca z kilkoma dniami w tygodniu w ramach Home Office,
  • wjazdy zagraniczne,
  • wynagrodzenie rynkowe na danym stanowisku,

Dodano: 2021-03-26 08:45:39