Praca od zaraz dla pomocników magazynowych

Zakres obowiązków

Mamy ofertę pracy dla pomocników magazynowych.

Praca w miejscowości : Ostaszewo Toruńskie

Są to proste prace polegające na rozmieszczeniu we wskazanym przez kierownika miejscu elementów, części, narzędzi.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, gotowych podjąć pracę od zaraz, którzy nie boją się przenoszenia kartonów z elementami w odpowiedni obszar magazynu.

Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami :

Możesz wysłać swoje CV za pomocą formularza,

Możesz zadzwonić na numer : 797-847-15,

Możesz odwiedzić nas osobiście w biurze pod adresem: Toruń, ul. Dąbrowskiego 6 (pierwsze piętro).

Oferujemy

Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 18,30 brutto/h;

Dodano: 2021-03-29 08:11:22