Sekretarka

Zakres obowiązków

-prowadzenie sekretariatu: umawianie spotkań, przygotowywanie i odbieranie korespondencji, zamawianie art.biurowych, obsługa gości,

-tłumaczenia w języku angielskim (spotkań, korespondencji),

-zapewnienie obiegu dokumentacji, ewidencjonowanie wniosków i pism,

-protokółowanie spotkań produkcyjnych i technicznych (raz w tygodniu)

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny,

-wykształcenie min.średnie,

-umiejętność obsługi MS Office,

-wysoka kultura osobista,

-dobra organizacja czasu pracy, samodzielność.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie bezpośrednio u klienta,

-pracę w godz.8.00-16.00 od poniedziałku do piątku,

-benefity po okresie próbnym, talony, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

-pracę w Bydgoszczy (os.Okole).

Dodano: 2021-03-31 10:51:43