Pracownik kontroli jakości produkcji spożywczej

Zakres obowiązków

-kontrola procesu produkcyjnego pod względem spełnienia wymagań jakościowych,

-kontrola surowców, półproduktów w cyklu produkcyjnym,

-kontrola wyrobu gotowego, stanu maszyn i urządzeń, pomieszczeń,

-weryfikacja dokumentów magazynowych z ilością zużytych surowców po procesie produkcji.

Wymagania

-wykształcenie wyższe (preferowana technologia żywności),

-książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

-zdolności przywódcze, komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

-praca w systemie 2 zmianowym,

-stabilne zatrudnienie,

-umowa o pracę,

-stawka godzinowa 19 zł brutto/h.

Dodano: 2021-03-31 12:58:31