Brygadzista

Zadania

  • kierowanie grupą 10-14 osób,
  • wspieranie pracowników i koordynacja ich działań,
  • dbanie o właściwe tempo pracy w produkcji gniazdowej,
  • wstępna kontrola jakości,
  • delegowanie zadań, ocena pracowników pod względem kompetencji,
  • raportowanie do Kierownika,

Oczekiwania

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • gotowość do pracy na 1 lub 2 zmiany,
  • gotowość do pracy w Ostaszewie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w kierowaniu ludźmi,

Oferta

  • praca na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie,
  • premie świąteczne, premie roczne,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej firmie,
  • praca w firmie międzynarodowej,

Dodano: 2021-04-01 11:17:09