Pomocnik ustawiacza wtryskarek

Zakres obowiązków

-pobieranie z magazynu materiałów produkcyjnych (tworzyw ,barwników, opakowań, zaprasek itp.) według zapotrzebowania wynikającego ze zlecenia produkcyjnego,

-przygotowanie stanowiska produkcyjnego w obszarze układu suszenia, podawania i mielenia tworzywa,

-prawidłowe wypisywanie dokumentacji rejestrującej  proces zasypania i suszenia tworzywa,

-właściwe zarządzanie gospodarką odpadami poprodukcyjnymi, (opisywanie, segregacja, wywożenie na dedykowane pola).

Wymagania

-gotowość do pracy 3 zmianowej,

-wykształcenie min.zawodowe,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

-umowa o pracę tymczasową,

-stabilne zatrudnienie,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-wynagrodzenie 3380 zł brutto.

Dodano: 2021-04-08 12:07:10