Operator maszyn produkcyjnych - praca w Toruniu

Zakres obowiązków

• przygotowanie i korygowanie ustawień maszyny

• załadunek i rozładunek maszyny

• kontrola jakości swojej pracy w toku produkcji

• wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw

Wymagania

• wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)

• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane)

• praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka

• umiejętność obsługi komputera

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

• odpowiedzialność, sumienność

• uprawnienia UDT na wózek widłowy lub żurawik/suwnicę (mile widziane)

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową z  możliwością zatrudnienia bezpośredniego

• wynagrodzenie zasadnicze + premie

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień UDT,

• pracę w dobrej atmosferze

• system poleceń pracowników

Dodano: 2021-04-13 14:15:37