Kierownik Technolog Produkcji Poligrafia

Zadania

  • przygotowanie procesu druku na podstawie zamówienia od klienta
  • dobór technologii i materiałów do wymagań technicznych klienta
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • sprawdzanie dokumentacji przygotowanej przez podległy zespół
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji poligraficznej
  • wprowadzenie danych technicznych, obsługa platformy, obsługa programu elektronicznej akceptacji.
  • przygotowanie wycen: optymalizacja i doskonalenie,
  • kontakt z klientem
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • kontrolowanie pracy podległego działu: technologii, handlowego, projektowy

Oczekiwania

  • dobra znajomości zagadnień związanych z procesami poligraficznymi
  • umiejętności identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania
  • zdolności analitycznych, umiejętności wyciągania wniosków, stawiania hipotez oraz ich weryfikacji
  • samodzielność w działaniu, orientacja na realizację celów
  • umiejętność organizacji pracy zespołu oraz organizacja pracy własnej
  • umiejętność koordynacji pracy zespołu
  • odpowiedzialność za jakość produktu, umiejętność podejmowania decyzji
  • sumienność, dokładność, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość branży
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • premie uznaniowe
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dodano: 2021-04-19 08:18:40