Przedstawiciel Handlowy

Zakres zadań

  • aktywne pozyskiwanie klientów dla pracodawcy,
  • sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych z nadrukiem fleksograficznym,
  • prowadzenie prospekcji rynku,
  • realizacja targetów sprzedażowych,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • praca w terenie,
  • umawianie spotkań,
  • raportowanie wyników,

Oczekiwania

  • doświadczenie na stanowisku handlowym min.3 lata,
  • doświadczenie w pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat.B,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • nastawienie na wynik,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego,

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowa o pracę,
  • podstawa plus premia od wyników,
  • narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju,

Dodano: 2021-04-22 10:50:44