Dyrektor Sprzedaży, B2B

Zadania

  • współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy,
  • monitoring działań konkurencji,
  • zarządzanie zespołem: różne działy powiązane z sprzedażą,
  • motywowanie zespołu i dbałość o realizację targetów sprzedażowych,
  • nadzór nad marketingiem firmy,
  • współpraca z zarządem i raportowanie,
  • inicjowanie zmian,

Oczekiwania

  • doświadczenie na stanowisku managerskim w dziale sprzedaży,
  • wysokie kompetencje managerskie i organizatorskie,
  • skuteczność w działaniu,
  • doświadczenie w branży B2B,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • sprawna analiza danych,
  • wykształcenie wyższe,

Oferta

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie w ramach umowy o prace/ kontrakt B2B /inne,
  • możliwość rozwoju,
  • pakiet szkoleń,
  • niezbędne narzędzia,
  • wynagrodzenie negocjowalne, konkurencyjne na rynku,

Dodano: 2021-04-26 12:36:24