8194460 Agencja pracy Toruń, Bydgoszcz, biuro pośrednictwa - Flamejobs.pl

Elektryk Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

> wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i wymagań UDT;

> realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami;

> reagowanie na awarie maszyn i instalacji infrastruktury zakładu;

> diagnostyka awarii i proponowanie trwałych rozwiązań;

> wypełnianie stosownych raportów;

> wykonywanie prac wdrożeniowych;

> współpraca z dostawcami i podwykonawcami;

> ciągłe doskonalenie zawodowe.

Wymagania

> wykształcenie min. zawodowe – kierunkowe;

> doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

> uprawnienia energetyczne z grupy I, II i III (mile widziane);

> uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego (mile widziane)

Oferujemy

> pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

> możliwość podniesienia kompetencji zawodowych;

> okazję do rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

> możliwość zdobycia kolejnych kwalifikacji;

> przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów;

> wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i premię

Dodano: 2021-05-13 11:29:54