Specjalista ds. Kadr i płac

Zakres obowiązków

- Naliczanie płac w pełnym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym: wypłata premii, rozliczanie nadgodzin, naliczanie wynagrodzenia chorobowego z podziałem na stawkę godzinową/miesięczną, naliczanie zajęć komorniczych,

- przygotowywanie rocznej ewidencji czasu pracy,

- Prowadzenie teczek osobowych,

- Przygotowywanie dokumentów, deklaracji dla ZUS oraz US,

- Pobieranie dofinansowań z PFRON.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie kierunkowe,
- Znajomość Kodeksu Pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
- Dokładność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.
- Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Pracę stacjonarną w godz. 8-16(wolne weekendy),

Dodano: 2020-07-01 11:55:39