8194460 Agencja pracy Toruń, Bydgoszcz, biuro pośrednictwa - Flamejobs.pl

Pomocnik spawacza - do przyuczenia

Zakres obowiązków

Obsługa podstawowych elektronarzędzi oraz narzędzi warsztatowych;

Przygotowywanie detali do spawania, wiercenie otworów;

Przygotowywanie złożeń detali do spawania;

Pomoc spawaczowi.

Wymagania

Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

Doświadczenie w pracy na spawalni lub ślusarni - mile widziane;

Znajomość rysunku technicznego - mile widziana;

Umiejętność pracy w zespole;

Uczciwość, rzetelność, pracowitość

Oferujemy

Praca na pełen etat (8 godzin);

Praca w systemie 1-zmianowym (6-14);

Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta;

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Dodano: 2021-05-21 07:01:28