8194460 Agencja pracy Toruń, Bydgoszcz, biuro pośrednictwa - Flamejobs.pl

Kierowca - magazynier

Zakres obowiązków

Do głównych zdań w pracy należeć będzie:

  • kompletacja zamówień;
  • dbanie o właściwe składowanie towaru;
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy;
  • praca jako kierowca - odbiory i dostawy do kontrahentów.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego;
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, m.in.: obsługa magazynu i zaopatrzenia, magazynier, kierowca;
  • dobra organizacja pracy;
  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań.

oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Dodano: 2021-05-21 07:33:13