8194460 Agencja pracy Toruń, Bydgoszcz, biuro pośrednictwa - Flamejobs.pl

Pracownik montażu praca na 1 zmianę

Zakres obowiązków

- terminowe i dokładne wykonywanie czynności według zlecenia produkcyjnego,

- obsługę narzędzi takich jak wkrętarka, wiertarka,

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

- zaangażowania,

- sumienności,

- dokładności,

- gotowości do podjęcia pracy fizycznej.

Oferujemy

- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą,

- pracę w systemie 1-zmianowym (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6:00 do 14:00 + ewentualne nadgodziny,

- wdrożenie i szkolenie na początkowym etapie pracy.

Miejsce pracy: gmina Zławieś Wielka

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego

Dodano: 2021-05-25 10:47:56