Pomocnik produkcyjny - skladanie mebli

Zakres obowiązków

  • montaż mebli wg projektu;
  • obsługa narzędzi ręcznych i obrabiarek;
  • wizualna kontrola wykonywanej pracy;
  • organizacja pracy na stanowisku;
  • wykonywanie poleceń i wskazówek osób przełożonych.

Wymagania

  • znajomość w zakresie obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi;
  • dokładność i precyzja;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia;
  • pracę na ranną zmianę (6-14) od poniedziałku do piątku;;
  • wsparcie dla nowych pracowników - pomoc doświadczonych pracowników;
  • możliwość rozwoju.

Dodano: 2021-05-27 06:53:45