Pomocnik ślusarza - praca na produkcji od zaraz

Zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników do pomocy przy pracach ślusarskich w firmie produkcyjnej. Jesteśmy otwarci na rekrutację osób, które nie mają doświadczenia na podobnych stanowiskach - dajemy możliwość przyuczenia.

Zapraszamy także osoby, które zdobyły doświadczenie w pracy jako ślusarz i chcą rozwijać swoje umiejętności.

W ramach codziennych obowiązków praca będzie polegać m.in na cięciu blach, polerowaniu, obsłudze maszyn i narzędzi ręcznych.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, wyobraźnia przestrzenna;
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie 2-zmianowym (6-14 oraz 14-22)

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia;
  • praca w pełnym wymiarze godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Miejsce pracy : Ostaszewo, gm. Łysomice

Dodano: 2021-05-27 07:14:17