Przedstawiciel Handlowy Poligrafia

Zadania

  • aktywna sprzedaż produktów firmy - poligrafia opakowaniowa,
  • prospekcja rynku, z całego kraju,
  • praca głównie stacjonarna,
  • wspieranie działań marketingowych,
  • tworzenie ofert dla klientów,
  • raportowanie działań,

Oczekiwania wobec kandydata

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość branży poligrafii opakowaniowej,
  • prawo jazdy kat.B,
  • nastawienie na realizację celu,
  • znajomość Ms Office,
  • mile widziana znajomość języków obcych,

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • atrakcyjna podstawa oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych,
  • możliwość rozwoju i awansu na Kierownika Sprzedaży,
  • narzędzia do pracy,

Dodano: 2021-05-31 09:34:43