Instalator systemów alarmowych

Zakres obowiązków

  • Montaż systemów zabezpieczeń technicznych
  • Serwisowanie i konserwacja systemów zabezpieczeń technicznych
  • Kompletacja i sprawdzenie sprzętu
  • Wykonanie niezbędnej dokumentacji
  • Bieżące rozliczanie pobranego sprzętu

Wymagania

  • Samodzielne planowanie i wykonywanie prac instalacyjnych systemów zabezpieczeń,
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami oraz przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niekaralność
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Doświadczenie w pracy montażowej lub serwisowej instalacji elektrycznych
  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym/elektronicznym informatycznym
  • Znajomość systemów SSWiN, CCTV, KD,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Praca w przyjaznej atmosferze.

Dodano: 2020-07-02 11:15:29