Zastępca Głównego Księgowego

Zadania

  • praca w dużej polskiej grupie kapitałowej,
  • prowadzenie wybranych zagadnień z zakresu pełnej księgowości ( wybór w zależności od chęci i kompetencji kandydata),
  • praca w dziale księgowości składającym się z około 25 osób,
  • nadzór nad pracą przydzielonego zespołu,
  • udział w tworzeniu i doskonaleniu istniejącej polityki rachunkowości i systemu obiegu dokumentów zgodnych z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • tworzenie sprawozdań, raportów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia: kierunek - rachunkowość, finanse)
  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w firmach o obrotach powyżej 50 mln EUR,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, również skonsolidowanych,
  • znajomość systemu Comarch XL,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat.B,
  • mile widziane posiadanie uprawnień Biegłego Rewidenta lub posiadanie uprawnień Doradcy Podatkowego

Oferujemy

  • praca w dużej grupie kapitałowej o bardzo silnej pozycji rynkowej,
  • długotrwałe i stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju,
  • praca na ciekawych projektach w związku z dużą dywersyfikacją obszarów działania grupy kapitałowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 8000 do 12000 brutto miesięcznie,

Dodano: 2021-06-30 10:47:11