Elektryk od zaraz Irlandia

Zadania

  • praca przy budowach dużych serwerowni i zaplecza elektrycznego dla firm IT,
  • układanie tras kablowych, montaż okablowania do oświetlenia,
  • przygotowanie szaf sterowniczych,
  • podłączanie elementów, instalacji, szaf,

Wymagania

  • doświadczenie w podobnych pracach,
  • mile widziane doświadczenie w projektach typu serwerownią, centrum bazy danych itd.
  • znajomość j.angielskiego, osoby z bardzo dobrą znajomością języka mogą zostać team leaderami,
  • prawo jazdy kat.B,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do Irlandii,

Oferta

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy irlandzkiego,
  • irlandzka umowa o pracę,
  • gwarantowana minimalna ilość godzin na poziomie 45 godzin tygodniowo,
  • możliwość nadgodzin,
  • wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji od 18 Euro brutto na godzinę w górę,
  • dodatek na mieszkanie w wysokości 168 Euro tygodniowo,
  • pomoc w adaptacji na miejscu,
  • pomoc w organizacji numeru PPS(ubezpieczenie) oraz Safe Pass (karta BHP),
  • pracodawca nie organizuje mieszkania - wypłaca dodatek mieszkaniowy, który pokrywa rynkowe wartości najmu,
  • można wyjechać w grupie kilku osób,

Dodano: 2021-07-16 18:16:21