Praca na wakacje w Toruniu

Zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników do zatrudnienia na okres wakacji do prostych prac produkcyjnych w Toruniu lub w Ostaszewie.

Nie wymagamy doświadczenia.

Prace związane są z obsługą produkcji, m.in. obsługa zgrzewarki, lub odbieranie kartonów zbiorczych ze stanowisk produkcyjnych i transport przy użyciu wózka paletowego na magazyn.

Wymagania

Wymagamy dyspozycyjności do pracy w określonym terminie.

Oczekujemy gotowości do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym. Jeden tydzień praca na rano (6-14), drugi tydzień praca na popołudnie (14-22)

Oferujemy

Oferujemy szybki proces rekrutacji;

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze stawką 18,30brutto/h;

Ofertę kierujemy do osób pełnoletnich.

Dodano: 2021-07-17 16:01:37