Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

•zapewnienie utrzymania ruchu poprzez stałą dbałość o stan maszyn , urządzeń i instalacji,

•przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów,

•dokonywanie przeglądów wg harmonogramu,

•usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,

•prawidłowe raportowanie o źródłowej przyczynie awarii,

•analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn,

•obsługę narzędzi (wiertarki, szlifierki, itp)

Wymagania

•wykształcenie min. zawodowe (kierunkowe);

•doświadczenie na podobnym stanowisku;

•umiejętność współpracy z innymi i rozwiązywania problemów technicznych;

•gotowość do podjęcia pracy zmianowej;

•mile widziane uprawnienia UDT.

Oferujemy

•pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

•zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową  na okres próbny z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;

•wynagrodzenie podstawowe zależne od kompetencji oraz miesięczne premie;

Dodano: 2021-07-27 12:35:22