Pracownik wsparcia przy montażu urządzeń elektronicznych

Zakres obowiązków

  • wsparcie prac produkcyjnych, m.in lutowanie;
  • montaż drobnych elementów;
  • naprawy elementów elektronicznych;
  • precyzyjne składanie elementów.

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 7 -15 + ewentualne nadgodziny;
  • dobry wzrok;
  • preferowane wykształcenie techniczne, m.in technik elektryk, technik elektronik, technik mechatronik.

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy zlecenia ze stawką 18,30 brutto - dla osób ze statusem ucznia/studenta jest to stawka netto "na rękę"

  • praca w Toruniu;
  • praca od zaraz;
  • praca na 1 zmianę w godzinach 7 - 15.

Dodano: 2021-08-04 11:06:58