Elektryk zmianowy

Zakres obowiązków

montaż i demontaż sieci elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych,

kontrola pracy urządzeń elektrycznych,

kładzenie kabli i podłączanie urządzeń elektrycznych (np. oświetlenie, ogrzewanie elektryczne),

naprawa i konserwacja elektrycznego sprzętu używanego w zakładzie pracy,

utrzymanie gotowości eksploatacyjnej instalacji i urządzeń elektrycznych,

prowadzenie dokumentacji technicznej,

przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych i bezpieczeństwa,

przestrzeganie polityki jakości i wymagań systemu zarządzania jakością wg IFS i BRC,

wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe,

uprawnienia do 1kV,

umiejętność obsługi automatyki, sterowników, falowników,

umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi,

język obcy angielski mile widziany,

książeczka sanitarno - epidemiologiczna,

umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

umowę o pracę,

stabilne zatrudnienie na terenie Bydgoszczy,

2 zmiany,

wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Dodano: 2021-08-09 12:54:25