Lider Magazynu

Zadania

  • prace magazynowe,
  • koordynowanie zespołu 3 magazynierów,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • wystawiane WZ,
  • przygotowanie palet do wysyłki,
  • przyjmowanie dostaw,
  • dbałość o prawidłowe rozłożenie palet na magazynie,
  • obsługa wózka widłowego,

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kompetencje personalne do bycia liderem,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w wysokim składzie,

Oferta

  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • premie regulaminowe,
  • możliwość rozwoju,
  • praca na jedną zmianę,

Dodano: 2021-08-16 09:41:40