Specjalista ds. prowadzenia kampanii Google Ads

Zadania

  • tworzenie kampanii Google Ads,
  • optymalizacja kampanii Google Ads,
  • weryfikacja i łączenie kont Google Analytics,
  • konfigurowanie i weryfikowanie zdarzeń konwersji za pośrednictwem Google Tag Manager,
  • podłączanie Optymalizatora Al do kompanii oraz narzędzi Spam Hunter/Click Fraudch,
  • konfiguracje i łączenie kont Google Merchant Center.

Wymagania

  • znajomość systemu Google Ads,
  • znajomość systemu Google Analytics,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na tworzeniu, kampanii Google Ads na rynek niemieck,
  • dobra znajomość Arkuszy kalkulacyjnych,
  • doświadczenie w tworzeniu SEO, Facebook Ads,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i innowacyjność.

Oferujemy

  • umowa zlecenie 3 miesiące, potem umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4800 - 6200 brutto miesięcznie,
  • premie, prowizje, nagrody,
  • Karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,
  • paczki na święta,
  • prezent na urodziny,
  • możliwość relaksu w firmie : dostępne piłkarzyki, bilard, dart, ps4, tenis stołowy.

Dodano: 2021-10-07 17:02:54