Specjalista ds.kadr i płac

Obowiązki

-  sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń oraz świadczeń ZUS dla pracowników,

- obsługa i rozliczanie zajęć komorniczych,

- sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS i PIT oraz PPK,

- rozliczanie absencji pracowników ( zwolnienia lekarskie, urlopy) ,

- wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników, teczki osobowe,

Oczekiwania

- min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac,

- znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,

- znajomość Kodeksu Pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,

- samodzielność i inicjatywa w działaniu,

- mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

Oferta

- pracę w renomowanym biurze rachunkowym,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę stacjonarną w godz. 8.00-16.00,

- wynagrodzenia uzależnione od posiadanego doświadczenia,

Dodano: 2021-09-10 10:43:03