Młodszy technolog z doświadczeniem lub do przyuczenia

Zadania przed Tobą

  • współuczestniczenie w kształtowaniu polityki jakości, jej celów i zadań,
  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji niezbędnej do pracy działu,
  • pomoc w opracowywaniu i wdrożeniu receptur, instrukcji technologicznych oraz norm zakładowych dla określonego wyrobu (zużycie surowców, energii, opakowań, wydajność pracy),
  • pomoc przy przygotowywaniu i wdrażaniu do produkcji nowych produktów,
  • przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych i bezpieczeństwa,
  • przestrzeganie polityki jakości i wymagań systemu zarządzania jakością wg IFS i BRC,
  • kontrola procesu produkcyjnego, jakości surowców i produktów na każdym etapie pod względem wymagań jakościowych i technologicznych,
  • kontrola wyrobów gotowych w trakcie produkcji i przechowywania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane kierunkowe po technologii żywności,
  • język obcy angielski w mowie i piśmie ,
  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna,
  • chęć do nauki, do rozwoju, do pracy,
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie na terenie Bydgoszczy,
  • szkolenia,
  • pracę w systemie 2 zmianowym,
  • wynagrodzenie 4000 - 4500 pln brutto.

Dodano: 2021-10-08 10:51:26