Tynkarz Irlandia z lub bez doświadczenia

Zadania

  • zatrudnienie w irlandzkiej firmie tynkarskiej,
  • przygotowanie powierzchni pod tynkowanie,
  • nakładanie tynków,
  • praca dla osób doświadczonych i chcących nauczyć się zawodu,
  • praca od 8 do 17.00,
  • praca w obszarze do godziny jazdy z ekipą od miejsca zakwaterowania,

Wymagania

  • chęć do wyjazdu do Irlandii,
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • mile widziane doświadczenie w tynkowaniu - osoby doświadczone mają zapewnione lepsze stawki wynagrodzenia,
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane młode osoby, chcące nauczyć się zawodu i rozwijać swoją karierę w tym kierunku,

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z irlandzkim pracodawcą,
  • zagwarantowane zakwaterowanie, (pokój z dzieloną kuchnią lub kawalerka), hrabstwo Kerry,
  • zagwarantowane pełne przeszkolenie,
  • wynagrodzenie od 13 Euro na godzinę brutto, po okresie próbnym i nabyciu umiejętności stawka rośnie,
  • możliwość długotrwałego, stałego zatrudnienia,
  • podwyżki wraz z wzrostem kwalifikacji i umiejętności,

Dodano: 2021-10-13 10:29:23