Ustawiacz działu wtryskarek

Zakres obowiązków

bieżący nadzór jakościowy nad produkowanymi wyrobami,

optymalizacja procesów produkcyjnych - realizacja celów jakościowych i wydajnościowych,

zmiana form wtryskowych oraz ustawianie parametrów wtrysku wg technologii (uruchamianie produkcji),

koordynowanie prac pomocników w celu zapewnienia dostępności materiałów do produkcji,

działania nad minimalizacją problemów produkcyjnych i wdrażanie działań prewencyjnych w zakresie awarii form, maszyn i urządzeń peryferyjnych,

wypełnianie dokumentów systemowych,

ścisła współpraca z Przełożonym oraz z przedstawicielami z innych działów w zakresie realizacji planów produkcyjnych oraz informowanie o zmianie  ich terminu,

ciągła praca nad poprawianiem i doskonaleniem systemu  rozliczania produkcji,

zgłaszanie rozbieżności w celu aktualizacji  bazy danych (cykle, wagi, inne).

Wymagania

wykształcenie:  min. zawodowe,

staż pracy:  min 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza wtryskarek w firmie produkcyjnej o profilu przetwórstwa tworzyw sztucznych,

doświadczenie w zakresie znajomości procesu obróbki tworzywa sztucznego, technologii wtrysku, układów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych stosowanych w wtryskarkach oraz formach wtryskowych,

umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i podległych osób,

mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego.

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

możliwość rozwoju.

Dodano: 2020-07-10 11:15:08