Specjalista ds. weryfikacji etykiet

Zadania

  • weryfikacja poprawności oznakowania produktów ogólnospożywczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • weryfikacja czy dana etykieta zawiera wszystkie dane o alergenie danego produktu,
  • tłumaczenie treści etykiet z angielskiego na polski lub odwrotnie,
  • sprawdzanie poprawności tłumaczeń etykiet,
  • współpraca z klientem w celu właściwego ustalenia etykiet,
  • skład tekstu i obróbka graficzna.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności lub kierunki prawnicze),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość MS office,
  • mile widziana znajomość prawa żywnościowego oraz przepisów znakowania produktów spożywczych,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • umiejętność podejmowania szybko decyzji,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • praca na ciekawych projektach,
  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne  wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dodano: 2021-10-20 11:23:39