Magazynier - praca na 2 zmiany

Zakres obowiązków

Do zadań poszukiwanego Kandydata będzie należało:

- przyjmowanie produktów do magazynu,

- odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,

- przechowywanie i składowanie towaru,

- wsparcie przy bieżących dostawach.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT - mile widziane;

- doświadczenia w pracach magazynowych;

- zaangażowania w powierzone obowiązki;

- dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 oraz 14-22);

- umiejętności pracy w zespole;

- dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;

- wynagrodzenie zasadnicze + premie;

- stałe godziny pracy;

- pracę na pełen etat.

Dodano: 2021-11-08 11:33:06