Cieśla szalunkowy / Shuttering Carpenters

Zadania:

  • stawianie szalunków,,
  • stawianie elementów szalunkowych  przy użyciu izolowanej formy betonowej(ICF blocks),
  • praca w godzinach 8.00 do 17.00,

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra kondycja fizyczna do pracy przy szalunkach,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta - firmę irlandzką, (brak umowy z agencją, nie ma potrąceń za mieszkanie od agencji, wypłaty bezpośrednio od klienta na konto),
  • bezpłatne zakwaterowanie do 4 tygodni na start,
  • lot opłacony przez pracodawcę,
  • odbiór z lotniska,
  • przeszkolenie SafePass,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 19.34 euro za godzinę podstawową,
  • godziny powyżej 39 godziny w tygodniu płatne z bonusem,
  • prace w firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej,
  • 21 dni wakacji w ciągu roku,

Dodano: 2021-11-09 12:23:23