Murarz/ Bricklayer praca w Irlandii

Zadania:

  • prace murarskie na projektach budowlanych i inwestycyjnych,
  • przygotowywanie zaprawy murarskiej,
  • wykonywanie prac na podstawie planów,

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia,
  • gotowość do pracy za granicą,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • rzetelność, dokładność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę irlandzką w ramach irlandzkiej umowy o pracę (wypłaty bezpośrednio od pracodawcy)
  • bezpłatne zakwaterowanie do 4 tygodni na start zorganizowane przez pracodawcę,
  • odbiór z lotniska ,
  • lot opłacony przez pracodawcę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 19 euro na godzinę brutto,
  • prace w firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej,
  • 21 dni wakacji w ciągu roku,
  • możliwość pracy w większym wymiarze godzin,
  • powyżej 40 godzin stawka  27 euro na godzinę.

Dodano: 2021-11-10 12:43:58