Specjalista ds. ofertowania (Poligrafia)

Zadania

  • przyjmowanie zamówień od klientów,
  • wstępne przygotowanie procesu druku na podstawie zamówienia od klienta,
  • dobór technologii i materiałów do wymagań technicznych klienta,
  • opracowywanie dokumentacji,
  • wprowadzenie danych technicznych, obsługa platformy, obsługa programu elektronicznej akceptacji,
  • przygotowanie wycen: optymalizacja i doskonalenie,
  • kontakt z klientem,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,

Wymagania

  • komunikatywność,
  • umiejętności identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania,
  • samodzielność w działaniu, orientacja na realizację celów,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • sumienność, dokładność, pracowitość, wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość obsługi komputera zwłaszcza Excel, mile widziane programy graficzne,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • przeszkolenie i wprowadzenie stanowiskowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Dodano: 2021-11-19 16:09:13