Pracownik pomocniczy przy kompletacji zamówień

Zakres obowiązków

Praca polega na zbieraniu zamówionych towarów z miejsc magazynowych oraz pakowaniu i przygotowaniu do wysyłki. Są to m.in. artykuły spożywcze, kosmetyczne, chemiczne jak i biurowe.

W pracy możesz być pomocny przy układaniu towarów na półkach do sprzedaży, dbanie o ekspozycję asortymentu.

Podczas wykonywania obowiązków należy pamiętać o zabezpieczeniu towarów przed uszkodzeniem oraz o zachowaniu porządku.

Wymagania

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, dobrze zorganizowanych i zaangażowanych w swoje obowiązki.

Praca odbywa się w dni zadeklarowane przez pracownika w harmonogramie - uwzględniając dyspozycyjność także w porze nocnej oraz w weekendy.

Ze względu na charakter pracy i kontakt z żywnością kandydat musi posiadać ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie - stawka godzinowa;

Brak monotonii pracy;

Lokalizacja pracy to Toruń - dojazd komunikacją miejską;

Wypłaty zawsze na czas;

Elastyczny grafik - można pogodzić pracę z nauką weekendową.

Dodano: 2021-11-22 14:18:36