Pracownik produkcji 1 zmiana

Zadania

  • proste prace fizyczne;
  • rozkładanie surowca do rozmrożenia (rozłożenie opakowań zbiorczych ważących do 12 kilogramów na metalowych wózkach),
  • rozpakowywanie surowca z opakowań zbiorczych,
  • formowanie palet kartonami z gotowymi produktami,
  • transport surowców i produktów pomiędzy pomieszczeniami działu produkcji,
  • obsługa prostych urządzeń,

Wymagania

  • gotowość i chęć do pracy,
  • książeczka sanepid/ aktualne badania sanepid lub gotowość do ich szybkiego wyrobienia,
  • dobra kondycja fizyczna i ogólny stan zdrowia zezwalający na przenoszenie towarów o wadze 12 kg,
  • gotowość do pracy w weekendy,

Oferta

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego w firmie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie podstawowe od 2800 do 3000 brutto,
  • dodatek 100% za pracę w soboty,
  • dodatek za dyżury w niedziele (dla chętnych),
  • stałe , stabilne zatrudnienie,

Dodano: 2021-11-24 11:05:23