Monter elementów zabudowy

Zakres obowiązków

montaż elementów wyposażenia ambulansu;

montaż zabudów meblowych;

praca przy użyciu prostych elektronarzędzi;

składanie i kompletacja części.

Wymagania

wykształcenie zasadnicze, mile widziane średnie techniczne;

zdolności manualne;

zaangażowanie, konsekwentne dążenie do osiągnięcia wytyczonego celu;

umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy

pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu;

pracę w systemie 1-zmianowym od 6 do 14, lub 2-zmianowym od 6 do 14 oraz od 14 do 22;

atrakcyjne wynagrodzenie od 3400 do 5300 brutto;

umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez zakład;

możliwość rozwoju i awansu.

Dodano: 2022-01-10 09:20:09