Inżynier Jakości

Zadania

  • rozpatrywanie reklamacji od klientów z branży automotive,
  • nadzór nad komunikacją zewnętrzną dotyczącą reklamacji,
  • nadzorowanie określonych i ustalonych planów działań dla niezgodności wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współudział w procesie zespole analizującym aktualne procesy dla ustalenia źródłowych przyczyn niezgodności i określania działań ,
  • nadzór nad terminowym wdrażaniem działań korygujących i naprawczych oraz rozwiązań w aktualnych procesach,
  •  tworzenie analiz, gromadzenie i prezentowanie danych wyjściowych z procesów dla efektywniejszej analizy źródłowych przyczyn niezgodności,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • doświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej, tworzącej detale metodą wtrysku dla przemysłu automotive,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych PDCA, 8d, 5Why, QRQC ,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie ,
  • znajomość MS Office,
  • wysokie zdolności interpersonalne,

Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • kontakt z klientem międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • miła atmosfera w pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

Dodano: 2021-12-13 10:04:45