Specjalista ds.rekrutacji

Zadania

  • rekrutacja pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • rekrutacja pracowników na stanowiska specjalistyczne dla klientów zagranicznych,
  • analizowanie i obróbka aplikacji,
  • sprawdzanie referencji kandydatów,
  • zbieranie dokumentów do potrzeb rekrutacji,
  • kontakt z klientami,
  • wsparcie kandydatów w całym procesie rekrutacji, Candidate Experience,
  • tłumaczenie CV na j.angielski,
  • zadaniowy charakter pracy,

Wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników,
  • dobra znajomość j.angielskiego,
  • dobra obsługa komputera MS Office, Excel, FB, MS TEAMS,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • gotowość do samodoskonalenia,
  • duże poczucie humoru,

Oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • umowa o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (do 2 dni w tygodniu),
  • praca na nowoczesnym oprogramowaniu rekrutacyjnym,
  • ciekawe projekty,
  • premie od rekrutacji,
  • możliwość podróży zagranicznych,
  • możliwość rozwoju,
  • pełne wsparcie  zespołu,
  • miła atmosfera w zespole,

Dodano: 2022-01-13 16:43:00