Cieśla stolarz

Zadania:

  • prace wykończeniowe stolarskie,
  • stolarskie prace wewnętrzne – montaż ościeżnic, listew, drzwi,
  • udział w pracach rzemieślnicze na zamówienie klienta – balustrady, schody itd.,
  • montaż i stawianie więźb dachowych,

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku przy podobnych pracach,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • estetyka,
  • gotowość do pracy w Irlandii, umowa z urlopami,

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę irlandzką w ramach irlandzkiej umowy o pracę (wypłaty bezpośrednio od pracodawcy),
  • bezpłatne zakwaterowanie do 4 tygodni na start zorganizowane przez pracodawcę, (potem pomoc pracodawcy w zakwaterowaniu),
  • odbiór z lotniska,
  • zwrot kosztów biletu lotniczego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 19 ,50 euro na godzinę brutto,
  • prace w firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej,
  • 21 dni wakacji w ciągu roku plus 9 dni Bank Holiday,
  • nadgodziny od 40 godziny w tygodniu,
  • praca średnio 50 godzin tygodniowo,

Dodano: 2022-01-19 11:57:10