Koordynator ds. Projektu

Zadania

  • nadzór nad planami projektów z użyciem oprogramowania FlexiProject,
  • nadzór nad rozliczeniem projektów – wystawianie faktur,
  • realizacja wysyłek wzorców do klienta,
  • kontakt z klientem przy wdrażaniu nowych projektów (również w języku angielskim – mail/telekonferencja) – raportowanie stanu aktualnego,
  • kompletowanie dokumentacji związanej z wdrożeniem nowego projektu – PPAP,
  • całościowy nadzór związany z wdrożeniem nowego projektu - organizacja spotkań weryfikujących poszczególne szczeble projektu,
  • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi, związanymi z wdrożeniem nowego projektu,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość zagadnień technicznych , mile widziana z zakresu budowy form wtryskowych,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • kontakt z klientem międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • miła atmosfera w pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

Dodano: 2022-01-19 14:59:11