Account Manager - Poligrafia

Zakres obowiązków

·       Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami B2B

·       Rozwój sprzedaży

·       Negocjowanie kontraktów

·       Bieżącą analizę rynku i konkurencji

·       Raportowanie działań sprzedażowych

·       Sprzedaż produktów do firm pakujących oraz sklepów

·       Prowadzenie polityki handlowej firmy

Wymagania

·       Doświadczenie w sprzedaży B2B ( wskazane w branży poligraficznej, fleksodruku lub pokrewnych), min. 2 lata

·       Wykształcenie wyższe

·       Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz kultury osobistej

·       Wiedzę oraz doświadczenie  z zakresu technik sprzedaży oraz negocjacji

·       Prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy

·       Możliwości rozwoju zawodowego

·       Stabilne zatrudnienie

·       Narzędzia pracy, takie jak: samochód służbowy, telefon, laptop

·       Otwartość na innowacyjne pomysły zwiększające sprzedaż

Dodano: 2020-07-16 10:10:48