Brygadzista Zmiany

Zadania

  • praca przy produkcji europalet,
  • kierowanie i nadzór nad zmianą produkcyjną,
  • raportowanie do kierownika,
  • dbałość o terminową realizację zadań,
  • pomoc przy produkcji,
  • wdrażanie nowych pracowników,

Oczekiwania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn, mile widziane przy obsłudze maszyn stolarskich lub tartacznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem pracowników,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany, (praca w Ostaszewie),

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • system premiowy,
  • podwyżki po okresie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie bezpośrednie u klienta,

Dodano: 2022-01-21 11:52:38