Operator maszyn tartacznych Ostaszewo

Zadania

· Obsługa maszyny linii produkcyjnej,

· Prawidłowe ustawienie parametrów maszyny,

· Wizualna kontrola jakości wyrobu,

· Nadzór nad bieżącą pracą maszyn i urządzeń,

· Dbanie o jakość i efektywność produkcji,

Wymagania

· Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

· Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków,

· Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

· Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy,

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Terminowość wypłat wynagrodzeń,

· Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

· Dodatki płacowe za pracę w systemie zmianowym,

· Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Dodano: 2022-01-21 12:10:53