Mechanik Utrzymania Ruchu Ostaszewo

Zadania

  • Naprawa maszyn i urządzeń linii produkcyjnych.
  • Usuwanie powstałych awarii i rozwiązywanie problemów.
  • Przygotowywanie , przezbrajanie i ustawienia maszyn.
  • Odpowiedzialność za narzędzia i magazyn narzędzi.
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.
  • Umiejętności spawania mile widziane.
  • Wiedza techniczna w zakresie mechaniki , elektroniki, elektryki.
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premie miesięczne.
  • Możliwość nadgodzin (płatnych).

Dodano: 2022-01-21 14:44:20